Arama Yapın

Ukrayna Odessa Üniversitesi fiyatları

Odessa Ulusal Tıp Üniversitesi (ONMedU)

Odessa Ulusal Tıp Üniversitesi’nde, tıp, eczacılık, diş hekimliği, pediatri ve hemşirelik bölümlerinde eğitim alabilirsiniz. Genel tıp eğitimi, İngilizce, Rusça ve Ukraynaca dillerinde alınabilmektedir. Eğitim süresi 6 yıldır.  Pediatri eğitimi, İngilizce, Rusça ve Ukraynaca dillerinde alınabilmektedir. Eğitim süresi 6 yıldır.  Dişçilik eğitimi, İngilizce, Rusça ve Ukraynaca dillerinde alınabilmektedir. Eğitim süresi 5 yıldır.  Eczacılık eğitimi, İngilizce, Rusça ve Ukraynaca dillerinde alınabilmektedir. Eğitim süresi 5 yıldır.

Genel tıp ve pediatri bölümleri ilk yıl ücretleri 3850 dolar, 2. yıl ücretleri 4000 dolar, 3. yıl ücretleri 4200 dolar, 4. yıl ücretleri 4500 dolar, 5. yıl ücretleri 4800 dolar, 6. yıl ücretleri 5100 amerikan doları olmak üzere toplam 26450 dolardır.

Dişçilik bölümü ilk yıl ve diğer tüm yılların ücreti aynı olmak üzere yıllık 4500 amerikan dolarıdır. 5 yıllık eğitim süresince toplam ödenecek tutar 22500 amerikan dolarıdır.

Odessa Uluslararası Gumanitarni Üniversitesi

Odessa Uluslararası Gumanitarni Üniversitesi’nde (MGU) hukuk, uluslararası hukuk, filoloji (dil bilimleri), uluslararası ekonomi, uluslararası ticaret, muhasebe, bilgisayar mühendisliği, işletme ve iktisat gibi bölümler bulunmaktadır. MGU’da yıllık eğitim ücretleri 1000 dolar ila 1500 dolar arasında değişmektedir. Eğitim süresi lisans düzeyi için 4 yıldır.

Odessa Ulusal Hukuk Akademisi (ONUA)

Odessa Ulusal Hukuk Akademisi’nde (ONUA) lisans düzeyinde hukuk, gazetecilik, siyaset bilimi, sosyoloji ve psikoloji bölümleri bulunmaktadır. Yüksek lisans düzeyinde ise hukuk, uluslararası hukuk, sosyoloji, kamu yönetimi, işletme, uluslararası gazetecilik gibi bölümler bulunmaktadır. ONUA’da eğitim ücretleri yıllık 1000 amerikan doları ila 1500 dolar arasında değişmektedir.

Odessa Ulusal Politeknik Üniversitesi (ONPU)

Odessa Ulusal Politeknik Üniversitesi’nde lisans, yüksek lisans ve doktora programlarında eğitim alabileceğiniz birçok alan bulunmaktadır. Sayısal, sözel, mühendislik, idari bilimler üzerine birçok bölümde eğitim alabilirsiniz.

ONPU bünyesinde bulunan bazı fakülteler: Mühendislik Fakültesi, Endüstriyel Teknoloji, Tasarım ve Yönetim Fakültesi, Kimya Mühendisliği Fakültesi, Enerji Mühendisliği ve Bilgisayar Entegre Yönetim Sistemleri Fakültesi, Elektromekanik Fakültesi, Radyo ve Telekomünikasyon Fakültesi, Bilgisayar Sistemleri Fakültesi, İşletme, Ekonomi ve Bilgi Teknolojileri Fakültesi ve Edebiyat Fakültesi. Bölümler ile ilgili detaylı bilgi almak için üniversite sayfasına göz atabilirsiniz.

Odessa Politeknik Üniversitesi’nde tüm lisans programları 1700 amerikan doları, tüm yüksek lisans programları 1900 amerikan doları, tüm doktora programları 3000 amerikan dolarıdır.

Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi (ONMU)

Odessa Ulusal Denizcilik Üniversitesi’nde denizcilik adına her türlü bölümü bulabilirsiniz. Üniversite, karadenize kıyısı olan ülkeler arasında en iyi denizcilik üniversitesidir. Geniş bölüm seçenekleri ve ekonomik eğitim ücretleri ile mantıklı bir seçim olmakta.

Üniversitenin başlıca bölümleri, gemi kaptanlığı, deniz hukuku üzerine hukuk ve uluslararası hukuk, gemi inşaa ve ilgili bölümler, liman ve yönetim organizasyonları üzerine bölümler.

İnşaat ve sivil mühendislik bölümü yıllık 1600 amerikan doları, endüstri mühendisliği, gemi inşaa mühendisliği, deniz ve su taşımacılığı, elektrik, elektronik mühendisliği, bilgisayar bilimleri, hukuk, ekonomi, işletme, turizm ve psikoloji gibi diğer tüm bölümler yıllık 1600 amerikan dolarıdır.

Odessa Ulusal Mechnikov Üniversitesi (ONU)

Mechnikov Üniversitesi Odessa’nın en köklü ve saygın üniversitelerindendir. Üniversite bünyesinde birçok bölüm bulunmakla beraber fakülteler şu şekildedir: Kimya Fakültesi, Matematik, Ekonomi ve Mekanik Fakültesi, Sosyal Bilimler Fakültesi, Diploma Sonrası Eğitim Fakültesi, Biyoloji Fakültesi, Jeoloji ve Coğrafya Fakültesi, Ekonomi ve Hukuk Fakültesi, Tarih Fakültesi, Roman ve Alman Filoloji Fakültesi, Fizik Fakültesi, Astronomi, Filoloji Fakültesi, Gazetecilik, Rus dili ve edebiyatı, Ukrayna dili ve edebiyatı, Bulgaristan dili ve edebiyatı fakültesi.

Tüm fakültelerde eğitim ücretleri 1600 amerikan doları ila 2000 amerikan doları arasında değişmektedir.

Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi (PDPU)

Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi daha çok fizik tedavi, rehabilitasyon, beden eğitimi gibi bölümler ağırlıklı eğitim vermektedir. Üniversite bünyesinde bulunan bazı fakülteler ve bölümler: Beden Eğitimi ve Rehabilitasyon Fakültesi, Defectology ve Fiziksel Rehabilitasyon, Teori ve Beden Eğitimi, Fizik Tedavi ve Spor Hekimliği, Anatomi ve Fizyoloji, Spor ve Pre-Askerlik Eğitimi, Spor Oyunları, Jimnastik Yöntemleri, Enstitüsü Beden Eğitimi.

Güney Ukrayna Pedagoji Üniversitesi bölümler 1500 amerikan doları ila 2000 amerikan doları arasında değişmektedir.

Odessa Ekonomi Üniversitesi (ONEU)

Odessa Ekonomi Üniversitesi’nde tüm başlıca ekonomi, işletme ve iktisat bölümleri bulunmasının yanı sıra Ekonomi ve Üretim Yönetimi Fakültesi, İşletme Fakültesi, Muhasebe Fakültesi, Uluslararası Ekonomi Fakültesi, Finansal Ekonomi Fakültesi, Turizm Bankacılık Pazarlama Fakültesi bulunmaktadır.

Odessa Ekonomi Üniversitesi tüm 4 yıllık lisans bölümleri 1400 amerikan doları, 1,5 yıllık yüksek lisans programları 1900 amerikan dolarıdır.

BROŞÜRÜ İNDİRİN
BU İÇERİĞİ OYLAYIN:
PAYLAŞIN:
Oluşturma: 16 Aralık 2017, Düzenleme: 16 Aralık 2017, 16:50
Sorularınız mı var?

Bizi arayın

İstanbul Merkez Ofisimiz
0212 570 82 83
0543 872 13 04
0543 872 13 03
Urfa Bölge Ofisimiz
0212 570 82 83
0506 282 15 15
0505 485 00 21

Telefonunuzu bırakın

  Adınız

  E posta adresiniz

  Telefon numaranız

  Vermiş olduğum telefon numarası üzerinden mesai saatleri içerisinde aranmayı,
  e-posta adresi üzerinden 24 saat benimle iletişime geçilebilmesini onaylıyorum.

  Mesaj bırakın

   Adınız

   E posta adresiniz

   Telefon numaranız

   Mesajınız

   Vermiş olduğum telefon numarası üzerinden mesai saatleri içerisinde aranmayı,
   e-posta adresi üzerinden 24 saat benimle iletişime geçilebilmesini onaylıyorum.

   Babil Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak Ukrayna'da üniversite, Ukrayna'da yüksek lisans, master ya da Ukrayna'da doktora programlarında okumak veya üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerimize istedikleri türde seçenek sunuyoruz. Öğrencilerimizin hangi ülkede, hangi şehirde, hangi üniversitede, hangi üniversite programında eğitim alabileceklerini hayalleri paralelinde her yönüyle inceleyip öğrencilerimizin prfesyönel yaşamlarında karşılaşacakları sorunları dikkate alarak öğrencilerimiz ve velilerimizle ortak bir karar alıyoruz. Bu kararın alınmasının ardından evrakların hazırlanması aşamasında, tüm bürokratik işleyişleri öğrencilerimiz ve velilerimizle paylaşıyor, öğrencimizin vizesinin teslim alınmasının ardından Türkiye'deki havalimanından uğurluyor ve Ukrayna'da üniversite eğitimi göreceği şehirde karşılıyoruz. Ukrayna'daki eğitimine başlanmadan önce öğrencimize şehri tanıtıyor, üniversite, yurt kaydını yapıyor, Ukrayna'ya en kısa sürede uyum sağlaması için gerekli tüm bilgiyi paylaşıyoruz. Ukrayna'daki eğitimi süresinde öğrencimiz şehrindeki temsilciliğimizle daima irtibat halinde olacak ve yaşadığı tüm problemleri hep beraber aşacağız. Mezuniyetine kadar verdiğimiz destekle öğrencimizin mezuniyet töreninin ardından Türkiye'ye, görevini icra etmek üzere uğurluyoruz. İlk 1000'deki üniversitelerimizde eğitim aldığı takdirde YÖK başvurusunun ardından herhangi bir problem olmadan denkliğini alıp profesyönel yaşamına başlıyor. Ukrayna'da eğitim konusunda Ukrayna'da üniversite eğitimi, Ukrayna'da yüksek lisans eğitimi, Ukrayna'da doktora eğitimi, Ukrayna'da Rusça hazırlık eğitimi gibi tüm konularda öğrencimize gerekli tüm desteği veriyoruz. Ukrayna'da eğitim kategorisi sayfamızda sadece Ukrayna'da üniversite eğitimi konuları değil üniversite diplomalarının Türkiye denkliği konuları, Türkiye üniversiteleri ile Ukrayna üniversiteleri arası ders farkları, Sovyet Eğitim sisteminin getirdiği yararlar ve farklılıklar, Ukrayna'da eğitimin Avrupa'da ve diğer tüm gelişmiş ülkelerde tanınırlığı, Ukrayna diplomanız ile Avrupa Birliği ülkelerinde çalışabileceğiniz gibi çok detaylı anlatım yapılmaktadır. Ve bu bilgi kaynağı öğrencilerimze katkılı olabilmesi için hergün güncellenmeye çalışılınmaktadır. Ukrayna'da eğitim alan öğrencilerimizin internet sitemize sadece üniversite kaydı yapılana kadar değil üniversite eğitimi aldıkları süre boyunca girmeleri ve çeşitli bilgiler edinlemelerini amaçlıyoruz. [38]

   SON EKLENENLER

   Per tutti noi uomini, è spesso tenacia identificare il proprio corpo vocabolario segni e sintomi di una femmina mentre stiamo interagendo con la signora. D’altra parte, femmine effettivamente un tutto naturale mezzo di vedere corretto maschio linguaggio del corpo, e sono in aggiunta naturalmente attratto da ragazzi solo chi comunicare. Hanno un semplice tempo raccogliendo […]

   ¿Podría ser siempre desafortunado acerca de citas en línea? O ¿usted invertir varias horas pensando qué debe hacer cuándo sitios de citas en línea falla? Bueno, estás en buena negocio. Sitios de citas en línea no están disponibles naturalmente para cualquiera o para todos. Es una habilidad y tener bueno en se necesita ensayar. Muy […]

   There is lots of discuss going around about hookup online dating sites in addition to their pros and cons. These cons and pros range between an individual to another in the direction they perspective online dating. But the facts truly about hookup courting that folks find attractive? These lines will feel in the cons and […]

   Sembra tutti con il suo mama ha molti particolare comprensione su amore davvero e connessioni… se non hai 19 anni o più giovane. Allora il tuo informazione lavora asciugato. È come se persone non notare che hai davvero online dating problemi tuoi! Grazie al cielo, ce ne sono molti eccezionale fonti disponibili da scegliere che […]

   Der Short Variation: Harris County Markt Wellness Zubehör zahlreiche nützliche Lösungen und Programme, die einkommensschwachen Menschen innerhalb Houston region ansehen. Die Frauen, Säuglinge, und Kinder (WIC) System ist tatsächlich eine Primäre beispielhaftem Beispiel von genau Gesundheitswesen Angestellte geben geeignet Einzelpersonen die Quellen sie müssen erhöhen gesund Jugendliche. WIC bietet Ernährung Krankheit von innerhalb der Texas […]

   Really Does She Want You To Approach Her? Discover How Exactly To Inform Practical Question The Answer Hi Sammy, Yes. I really do involve some specific tips. Before I get in their mind, I’m going to provide you with some crucial guidance regarding the basic subject of speaking with women in pubs. Although it may […]

   No hay absolutamente duda de que Latina las mujeres son varios de los más hermosos en todo el mundo. Han sido identificados y reconocidos con respecto a su encanto, adorable personajes y son adorados en todo el mundo. Quieres satisfacer a una mujer latina? Latina Estadounidense Cupido podría ser el hecho lo que está buscando! […]

   Reader matter: i am dating a woman for approximately 24 months (we’re both in our very own 40s) and all the rest of it is excellent, except i believe she actually is cheating on me personally. I live and function about four-hours away might only meet up together with her about half with the days […]

   The brief type: For singles who have the herpes virus (HSV), it can feel dating never will be as it was before they certainly were detected. But on HSVBuddies.com, singles with herpes are without the stigma of obtaining an STD. Courtesy robust look features and easy profile creation, singles possess opportunity to relate to an […]

   Quiero probar Algo Salvaje chicas en Úbedatre las sábanas? descubrir Cómo Preguntarle a ella Entre ventajas de tener alguien está recibiendo probar algo nuevo, sexualmente. Puede haber una fantasía que has tenido desde escuela? ¿Una situación sexual has tenido siempre reflexionaste? ¿Quiere explorar algo tiene simplemente notado en pornografía? Pero descubrir la cosa: Tener esa […]

   EOD | WEB AGENCY
   7/24 Bilgi & Çağrı Merkezi
   WhatsApp Soru Hattı