Arama Yapın

Ukrayna’da ortalama ev kiraları ne kadar?

Ukrayna’da Günlük Ev Fiyatları

Ukrayna’da ev kiraları şehirden bölgeye göre az da olsa değişmektedir. Ev kiraları pahalıdan ucuza ilk olarak Odessa, ardından Kiev, Lviv, Harkov ve Sumy şeklindedir. Bu şehirlerin dışındaki şehirlerde aylık 150 dolardan 250 dolara istediğiniz türde ev kiralayabilirsiniz.

Önce kiralayacağınız evlerin ortak özelliklerinden bahseledim. Ukrayna’da kiralayacağınız tüm evler eşyalıdır. Evlerde, yatak, ütü, fırın, mikrodalga fırın, çamaşır makinası, televizyon, ocak, tencere vb. ihtiyacınız olabilecek tüm eşya ve aletler mevcuttur. Kiraladığınız evlerde herhangi bir sorun olması durumunda, örneğin çamaşır makinanız arızalandığında ilk arayacağınız kişi ev sahibiniz olacaktır. Ev sahibiniz gerekli düzenlemeyi ve müdahaleyi yapacaktır.

Ukrayna’da Günlük Ev Fiyatları

Fatura konusunda ise yine aynı şekilde kiraya dahil olmak üzere kontrat yapılmaktadır.  Kiraladığınız evlerin aylık kira masrafına elektrik, su, doğalgaz ve internet giderleri dahildir. Zaten elektrik, su, doğalgaz ve internet giderleri aylık maksimum 100 lira civari olmaktadır.

Ukrayna’da Günlük Ev Fiyatları

Kiev’de ev kiraları yaklaşık olarak 250 dolardan başlayıp 400 dolara kadar çıkmaktadır. Tabii 1000 dolarlık evler de mevcut fakat Ukrayna’ya öğrenci olarak gittiğimiz için bu seçeneklerden bahsetmiyoruz. Kiev’de en pahalı ev kiralarının olduğu bölge Khreshchatyk caddesinin olduğu bölgedir. Bu bölgeye Taras Shevchenko caddesi de dahil edilebilir. Bu bölgelerde zaten ofis olarak kullanılan ya da alışveriş merkezi olarak dizayn edilmiş binalar olduğundan ev bulmak pek kolay değil. Bu bölgeye ev kiralarının pahalılığı yaklaşık olarak aynı olduğu için parlamento ve cumhurbaşkanlığı binası olan bölgeyi de dahil ediyoruz. Bu bahsedilen bölgede ev kiraları 500 ila 700 dolar arasında değişmektedir. Kiev’de nehrin doğu tarafı Ukrayna’nın en ucuz semtleri olup  dolara ev bulmak mumkündür. Solomonsky ve Vokzal (tren garı) muhiti ise ortalama, öğrenciler için uygun bölgeler olup 300 dolara ev bulmak mümkündür. Kiev’de gelişmiş bir metro hattı bulunduğundan Kiev’in en uzak noktasında bile ev tutsanız gideceğiniz yere 40 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz.

Sumy’de ev kiraları Kiev ve Odessa şehirlerine göre daha uygun olup 200 dolar ila 300 dolar arasında değişmektedir. Sumy Ulusal Devlet Üniversitesi bölgesinde bulunan evler 250 dolar dolaylarında olup ev kiralarına  yukarıda bahsettiğimiz gibi her şey dahildir. Ulaşım sorunu yoktur.

Odessa deniz kenarı devlet üniversitelerine uzak olduğundan öğrencilerimiz tarafından tercih edilmemektedir. Zaten Odessa’da en pahalı ev kiralarına sahip bölge Arkadia diye nitelendirilen otellerin bulunduğu deniz kenarı bölgeleridir. Şehir merkezindeki evler sovyet tipi olduklarından yeni binalara göre daha uygundur ve bu evlerin kiraları 300 ila 400 dolar arasında değişmektedir. Odessa’da metro bulunmamakta ve gideceğiniz yere minibüs ya da otobüs kullanarak erişeceğinizden okulunuza çok uzak bir noktada ev kiralamanızı tavsiye etmiyoruz.

Odessa’da günlük kiralık evler için tıklayın.

Odessa’da günlük ve haftalık kiralık evler hakkında bilgi sahibi olmak ve fiyat almak için Ukrayna ziyaretinizden en az 2 gün önce bizlere WhatsApp ya da Viber üzerinden şu telefon numarası ile ulaşabilirsiniz iletşim 

BROŞÜRÜ İNDİRİN
BU İÇERİĞİ OYLAYIN:
PAYLAŞIN:
Oluşturma: 18 Eylül 2017, Düzenleme: 25 Ekim 2019, 17:56
Sorularınız mı var?

Bizi arayın

İstanbul Merkez Ofisimiz
0212 570 82 83
0543 872 13 04
0543 872 13 03
Urfa Bölge Ofisimiz
0212 570 82 83
0506 282 15 15
0505 485 00 21

Telefonunuzu bırakın

  Adınız

  E posta adresiniz

  Telefon numaranız

  Vermiş olduğum telefon numarası üzerinden mesai saatleri içerisinde aranmayı,
  e-posta adresi üzerinden 24 saat benimle iletişime geçilebilmesini onaylıyorum.

  Mesaj bırakın

   Adınız

   E posta adresiniz

   Telefon numaranız

   Mesajınız

   Vermiş olduğum telefon numarası üzerinden mesai saatleri içerisinde aranmayı,
   e-posta adresi üzerinden 24 saat benimle iletişime geçilebilmesini onaylıyorum.

   Ukrayna'da ulaşım taksi fiyatları ve diğer toplu taşıma araçları
   Sosyal Yaşam
   Türkiye'den alınmış bir ehliyet Ukrayna'da ne kadar süre geçerlidir? Uzun dönem kullanım için ne yapmak gerekiyor?
   Sosyal Yaşam
   Yurtdışında yaşamanın yolları, Ukrayna'da yaşamanın maliyetleri, yurtdışında yaşamak bana ne kazandırır gibi soruların cevapları.
   Sosyal Yaşam
   Ukrayna üniversiteleri yurtlarının yıllık fiyatı ne kadar? Yurt ücretleri ne kadar? Yurtlarda sunulan imkanlar ve yurtlardan birkaç fotoğraf.
   Sosyal Yaşam
   Ukrayna'da tavuk, dana, domuz ve diğer et fiyatlatlarını bu yazıda bulabilirsiniz. Et fiyatları Türkiye'ye göre daha ekonomik olduğundan aylık giderinizi doğrudan etkileyecektir.
   Sosyal Yaşam
   Ukrayna'da Kiev-Odessa arası ulaşımı nasıl sağlarım? Odessa'ya, Kiev'e nasıl gidilir? Ulaşım maliyetleri neler? Kaç saat sürüyor? Tüm bilgiler bu yazı içerisinde.
   Sosyal Yaşam
   Ukrayna'da öğrenci olduğum süre boyunda Türkiye'den bana nasıl para gönderecekler? Ne tür komisyon ya da giderlerim olacak?
   Sosyal Yaşam
   Ukrayna'da cep telefonu mobil operatörleri nelerdir? En çok hangi operatör kullanılıyor ve internet, konuşma ve sms paketleri neler?
   Sosyal Yaşam
   Babil Yurtdışı Eğitim sosyal yaşam ilgili sayfalarında Ukrayna ile aklınıza gelen tüm soruların yanıtını bulabilirsiniz. Ukrayna'da ulaşım koşullarını, Kiev, Odessa ve Sumy şehirlerinde ortalama yaşam koşullarını, maksimum ne minimum ne kadar harcayabileceğinizi, Ukrayna'daki yaşamınızı etkileyebilecek tüm etkenler, Türkiye'de alışık olduğunuz hayatın Ukrayna'da ne biçimde gerçekleşeceği, Türkiye'de yaşam ile Ukrayna'da yaşam farklarını, Ukrayna'da nelerin yenmesi gerektiğini, günlük ihtiyacınızı karşılamaya yetecek düzeyde gıda harcamanız gibi tüm bilgiler hakkında birçok kaynak internet sitemiz üzerinde mevcuttur. Ukrayna'da yaşamın ve sosyal yaşamın Türkiye'den farklı olduğu aşikardır. Fakat siz buna uyum sağlayabilecek misiniz? Uyum sağlamanız için elimizden gelen her şeyi yapacağımızdan emin olabilirsiniz fakat internet sitemiz üzerindeki kaynaklara da göz atmanız öncelikle sizin için sonrasında bizim için önemli. Nelerle karşılaşacağınızı bilmeniz oraya hem uyum sağlamanızı hızlandıracak hem de oradaki eğitiminize katkısı olacaktır. Babil Yurtdışı Eğitim Danışmanlık internet sitelerinde Ukrayna'da beslenme koşulları, gıda fiyatları ne kadar, aylık market alışverişine ne kadar harcarsınz gibi soruların cevapları bulunmakta. Ukrayna'da barınma sayfamızda sizin için yurt yaşamı mı daha mantıklı yoksa ev kiralamak mı gibi cevaplar. Ve en önemlisi yeni başlayanlar için hangisinin daha avantajlı olduğu, artıları ve eksileri ile dataylı bir anlatımla bulunmakta. Ukrayna'da haberlesme ve ulaşım sayfamızda, yurdunuzdan ya da evinizden üniversitenize nasıl gideceksiniz, ulaşım harcamanız ne kadar olacak, metro, troleybüs, minibüs kullanmak ne kadara mal olacak, bunlarla şehrin nerelerine erişebileceksiniz gibi soruların cevapları yer alıyor. Ukrayna'da yaşam maliyetleri sayfamızda Ukrayna'da bulunduğunuz süre boyunca maksimum ve minimum yapacağınız harcamalar kalem kalem yer alıyor. Bu harcamaların Avrupa Birliği ülkeleri ve Türkiye ile kıyaslaması, daha ekonomik koşullarda yaşamak için yapmanız gerekenler yer alıyor. Ukrayna'da 2017 yılı asgari ücretleri sayfamız, eğer üniversite mezuniyetiniz sonrasında Ukrayna'da yaşamak gibi bir niyetiniz varsa size yol gösterici olacak. Ukrayna'da bulunduğunuz süre boyunca ülkeyi de ve ülke şartlarını da tanımak sizin için farkındalık yaratacaktır. Ukrayna'da sosyal yaşam konuları ile ilgili aklınıza takılan tüm sorular için size en yakın ofisimize bekliyoruz. Ofisimize gelemediğiniz durumlarda sizlere telefondan istediğiniz her soruya cevap vermekten mutluluk duyacağız. Türkiye ve Ukrayna'da zaten bilinenleri yeniden keşfetmekle yapacağınız zaman kaybının önüne geçeceğiz. [37]

   SON EKLENENLER

   Per tutti noi uomini, è spesso tenacia identificare il proprio corpo vocabolario segni e sintomi di una femmina mentre stiamo interagendo con la signora. D’altra parte, femmine effettivamente un tutto naturale mezzo di vedere corretto maschio linguaggio del corpo, e sono in aggiunta naturalmente attratto da ragazzi solo chi comunicare. Hanno un semplice tempo raccogliendo […]

   ¿Podría ser siempre desafortunado acerca de citas en línea? O ¿usted invertir varias horas pensando qué debe hacer cuándo sitios de citas en línea falla? Bueno, estás en buena negocio. Sitios de citas en línea no están disponibles naturalmente para cualquiera o para todos. Es una habilidad y tener bueno en se necesita ensayar. Muy […]

   There is lots of discuss going around about hookup online dating sites in addition to their pros and cons. These cons and pros range between an individual to another in the direction they perspective online dating. But the facts truly about hookup courting that folks find attractive? These lines will feel in the cons and […]

   Sembra tutti con il suo mama ha molti particolare comprensione su amore davvero e connessioni… se non hai 19 anni o più giovane. Allora il tuo informazione lavora asciugato. È come se persone non notare che hai davvero online dating problemi tuoi! Grazie al cielo, ce ne sono molti eccezionale fonti disponibili da scegliere che […]

   Der Short Variation: Harris County Markt Wellness Zubehör zahlreiche nützliche Lösungen und Programme, die einkommensschwachen Menschen innerhalb Houston region ansehen. Die Frauen, Säuglinge, und Kinder (WIC) System ist tatsächlich eine Primäre beispielhaftem Beispiel von genau Gesundheitswesen Angestellte geben geeignet Einzelpersonen die Quellen sie müssen erhöhen gesund Jugendliche. WIC bietet Ernährung Krankheit von innerhalb der Texas […]

   Really Does She Want You To Approach Her? Discover How Exactly To Inform Practical Question The Answer Hi Sammy, Yes. I really do involve some specific tips. Before I get in their mind, I’m going to provide you with some crucial guidance regarding the basic subject of speaking with women in pubs. Although it may […]

   No hay absolutamente duda de que Latina las mujeres son varios de los más hermosos en todo el mundo. Han sido identificados y reconocidos con respecto a su encanto, adorable personajes y son adorados en todo el mundo. Quieres satisfacer a una mujer latina? Latina Estadounidense Cupido podría ser el hecho lo que está buscando! […]

   Reader matter: i am dating a woman for approximately 24 months (we’re both in our very own 40s) and all the rest of it is excellent, except i believe she actually is cheating on me personally. I live and function about four-hours away might only meet up together with her about half with the days […]

   The brief type: For singles who have the herpes virus (HSV), it can feel dating never will be as it was before they certainly were detected. But on HSVBuddies.com, singles with herpes are without the stigma of obtaining an STD. Courtesy robust look features and easy profile creation, singles possess opportunity to relate to an […]

   Quiero probar Algo Salvaje chicas en Úbedatre las sábanas? descubrir Cómo Preguntarle a ella Entre ventajas de tener alguien está recibiendo probar algo nuevo, sexualmente. Puede haber una fantasía que has tenido desde escuela? ¿Una situación sexual has tenido siempre reflexionaste? ¿Quiere explorar algo tiene simplemente notado en pornografía? Pero descubrir la cosa: Tener esa […]

   EOD | WEB AGENCY
   Bilgi & Çağrı Merkezi
   WhatsApp Soru Hattı